Pzt-Cum:08:00 17:00 betasadik@gmail.com
0 (222) 230 88 24

BETA DOĞALGAZ  MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. 

 

1985 yılında Makine Mühendisi M.Sadık YURTMAN öncülüğünde BETA İNŞAAT MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. olarak kurulmuştur.Ülkemizin doğalgazla tanıştığı 1989 yılına  kadar İnşaat Taahütlerini gerçekleştiren Şirket   1990 yılından bu yana da BETA DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK LTD. Şirketi olarak Doğalgaz çalışmalarına  Sanayi Tesisleri olmak başta olmak üzere Konut ve İşyeri Doğalgaz taahütlerine devam etmektedir.

Bünyemizde hizmet veren uzman Mühendis, Tekniker,  Teknisyen ve Usta kadromuzla siz tüketicilerimizden %100 memnuniyeti
görmeyi ve tüketicilerimize gerçek kaliteyi sunmayı hedef edindik.

Firmamızda faaliyet gösterdiğimiz hizmetlerimiz siz tüketicilerimizin günlük yaşantısında karşına çıkacak ve bu ihtiyaçları en kaliteli ve en güvenilir şekilde karşılamayı hedeflemiştir. Konutlara, işyerlerine ve fabrika tesisatlarına yönelik; Doğalgaz Tesisatı, Sanayi tesislerinin doğalgaza dönüşümü, istasyon kurulumu ve projelendirme,
Kalorifer Tesisatı, Buhar Tesisatı, LPG- LNG  Kurulumu ve Tesisatı, Hava Tesisatları , Kızgın Yağ Tesisleri , Yangın Tesisatları , Kazan, İzolasyon, Klima montaj ve montaj sonrası hizmet vermekteyiz.

BETA DOĞALGAZ çalışanları olarak biz her zaman size en iyi kaliteli ve ekonomik hizmeti verirken müşterimizin huzurlu ve güven duyacağı bir hizmeti hedefledik.

Pill Digital